+372 588 55 575 info@seoagentuur.ee

See on veidi ennekuulmatu aga Google andis ametliku soovituse: kui tahte, et SEO oleks korralikult tehtud, siis palgake endale SEO ekspert.

Google andis 12/12/2017 esimest korda ajaloos ametliku soovituse teha koosööd SEO Agentuuridega ja teiste SEO teenuste pakkujatega. Seda põhjusel, et SEO valdkond areneb tohutult kiiresti ning ka meil, ekspertidel, kes me iga päev SEO teemadega tegeleme, on keeruline sammu pidada valdkonna tempoga.

Google kirjutab oma pressiteates järgmist:

SEO (Search Engine Optimization) ekspert või spetsialist on isik, kes oskab parandada veebilehtede nähtavust otsimootorites. Seoses sellega soovitame kasutada SEO professionaale, kes suudavad auditeerida sinu veebi ning kes suudavad tulemuslikult viia läbi SEO analüüsi. SEO partneri valikul olge hoolikas ning valige endale vastutustundlik äripartner.  Vastutustundetu ning ebateadlik tegevus SEO valdkonnas toob alati kaasa rahalise kahju ning selle situatsiooni vältimiseks on väga hea mõte enda  teadlikkuse tõstmine selelst, mis on SEO ja kuidas SEO töötab.

google soovitus palgakse seo ekspert seo spetsialist seo agentuur

Täisteksti saad lugeda siit: https://support.google.com/webmasters/answer/7451184

SEO Agentuur teeb sinu veebi korda. Oma klientidele pakume 100% raha tagasi garantiid, kui te ei ole meie teenuste kvaliteediga põhjendatult rahul. Siiani pole me pidanud kellegile midagi tagasi maksma, sest meiega ollakse rahul. Seda põhjusel, et erinevalt paljudest konkurentidest oleme meie oma kliendi kõrval ka siis, kui SEO-ga seotud arendustegevuste tulemused on käes. Proovi ise järele või küsi meilt soovitajaid – meie tänased kliendid võivad sinuga jagada oma kogemusi koosööst SEO Agentuuriga.

Meelis Malk
SEO Agentuur

Täida lühike küsimustik ja me teeme sulle SEO pakkumise, millest on raske keelduda.