+372 588 55 575 info@seoagentuur.ee
seo agentuur seo teenused

SEO Teenused

 
SEO Agentuur OÜ peamine tegevusvaldkond on otsimootori optimeerimine  e. SEO. Meie ühendame nõudluse pakkumisega.

SEO
(Search Engine Optimization) – otsimoootori optimeerimine on veebilehtede disainimine ja muutmise selliselt, et nende paiknemine otsitulemuste hirearhias oleks võimalikult lähedal esimestele tulemustele (SERP – Search Engine Ranking Position) ning  otsitulemuste esitamine viisil, mis tagab võimalikult kõrge klikkide arvu (CTR – Click Trough Rate)
 
SEO Agentuur OÜ kompetentsi kuulub:

–  Turuanalüüs
–  Veebilehtede sisu tootmine eesti,vene,soome,rootsi,saksa,hispaania ja inglise keeles. Kasutame eranditult emakeelseid filolooge (SEO Native Content Copy).
–  Otsimootori optimeerimine (SEO – Search Engine Optimization)
–  Otsimootori kampaaniad (SEO Campaignes)
–  Otsisõnade analüüs (Keyword Analysis)
–  Orgaaniliste lingipüramiidide ehitamine (Link Pyramids)
–  Abi välisturugudele sisenemiseks – turundusplaanide koostamine ja realiseerimine
–  Uute veebivarade loomine (Web Property Building)
–  Olemasolevate veebivarade ümberpositsioneerimine (Re-positioning)
–  Konkurentide analüüs (Competitor Analysis)
–  Veebianalüütika integratsioon (Web Analytics)
 
Kõik need tegevused on suunatud teie veebilehe väärtuse tõstmiseks.
 
Kui teid vaevab küsimus “Miks minu koduleht ei ole Google´s esimene?” siis siin on lihte vastus: “Sest keegi teine on esimene”
Me ei saa tagada, et teie tänane või mõni tulevastest veebilehtedest saab parima positsiooni otsitulemustes, kuid meie senine edukuse määr on ligi 80 %. Ebaõnnestumise peamisteks faktoriteks on ebapiisav aja ja/või raha hulk. Otsimootori optimeerimine (SEO) on pidev protsess – linn, mis ei saa kunagi valmis.
 
Maksimaalne otsimootori optimeerimine  vähendab teooreetiliselt (SEO Theory) otsitulemuste naturaalsust (diminishes naturality of search results). Oskuslikult optimeeritud veebileht aitab otsirobotitel leida ning esitada inimkasutajate poolt otsitavat sisu. Otsiturundaja jaoks tähendab see võimalust otsiprotsessis osalemiseks ning otsitulemuste organiseeritud esitamiseks (organized search results).
 

SEO Agentuur OÜ poolt pakutavad teenused aitavad teha teie veebilehe sisu robotitele arusaadavaks ning viia teie teenused ja tooted nendeni, kes pakutavat vajavad.

Kui soovid, siis täida lihtne küsimustik ja teeme sulle pakkumise, millest on raske keelduda.

Kui oled seikluseks valmis, siis võta  meiega KONTAKTI. Kui tunned, et midagi on puudu, siis aitab sind SEO KOOLITUS.

Täida lühike küsimustik ja me teeme sulle SEO pakkumise, millest on raske keelduda.

Pole midagi hullemat, kui pealetükkivad müügiinimesed. Seetõttu ei kasuta me nendest ühtegi. Selle asemel laseme me rääkida SEO klientidel läbi oma tehtud tööde. Kui tahad nende kogemusi meiega koostööst, siis jagame sulle hea meelega mõned kontaktid.

Meie SEO teenuste hind on seotud ajaga, mida me sinu äri arendamiseks investeerime. Sisuliselt pole ju vahet, mida me teeme, kuid mõnel juhul laseb tulem ennast rohkem kutsuda. Kõik meie SEO lahendused on unikaalsed ning valmivad vastavalt sinu positsioonile ning ambitsioonidele veebimaailmas.