+372 588 55 575 info@seoagentuur.ee
seo agentuur seo koolitus

SEO Koolitus

Paljud juhid ning äride omanikud, kes pole varem digitaalse kommunikatsiooniga süvitsi kokku puutunud, teavad küll, et SEO ehk otsimootori optimeerimine on modernse turunduse edukuse võtmefaktoriks, kuid siiski ei mõista otsustajad tihtipeale valdkonna terviklikkust  ning langevad odavate ning madalakvaliteediliste SEO pakkujate ohvriteks.
 
On levinud arvamus, et SEO on lihtne, odav ning kiire viis veebis raha tegemiseks – ning just see ajendabki paljusid  prahiteenuseid ostma. Selle tagajärjel jäädakse ilma rahast ning tekib umbusk kogu SEO valdkonna suhtes. See on suur viga – otsiturundus oma erinevates vormides on kaasaegse turunduse üks peamisi alustalasid. Võib julgelt väita, et see on ainus teadaolev turunduse süsteem, mis järgib tõeliselt tarbijate mentaalseid ning praktilisi vajadusi.
 
Kui te pole SEO ehk otsimootori optimeerimisega varem kokku puutunud, siis soovitame teil teha võimalikult palju tegevusi järgnevast loetelust:
 
–  varustage ennast paari-kolme SEO või siis SEM (Search Engine Marketing – Otsimootori Turundus) teemalise raamatuga ja viige ennast kurssi põhialuste ning mõistetega. Hea oleks, kui teeksite märkmeid ning prooviksite nendes märkmetes sisalduvat ka praktikas realiseerida. 
 
–  registreeruge  mõnel tuntud SEO-teemalisel veebilehel (nt. SEO Moz või SEO Book) ning tehke endale maksimaalsel võimalikul moel selges neis sisalduv.
 
–  lugege regulaarselt 4-5 SEO-teemalist blogi vähemalt 2 kuu jooksul. Tehke märkmeid ning proovige üleskirjutatut praktikas.
 
–  vaadake Google AdWors veebist saadavaid videolõike ning tehke endale selgeks, kuidas töötab tasuline otsimootori  turundus.
 
–  tellige endale SEO koolitus  –  SEO Agentuuri meeskonnalt
 
Olles nüüd relvastatud uute teadmistega SEO valdkonnas, olete te valmis oma SEO strateegia kujundamiseks ning veebist tulvava raha lõhna nuusutamiseks. Samuti olete te nüüd valmis  SEO konsultanti palkama ning juba pea-aegu ära teeninud staatuse “omamist vääriv klient” – teil on selged SEO põhialused ning te olete “otsimänguks” valmis.
.
Kui oled valmis uusi teadmisi omandama ja SEO Koolitust tellima, siis võta meiega KONTAKTI.
Kui soovid, siistäida lihtne küsimustik ja teeme sulle pakkumise, millest on raske keelduda.
Lisainfot SEO Koolituse kohta saad lugeda ka SEO koolitusveebist – www.seokoolitus.ee

Tahan oma veebilehe korralikult tööle panna.

Pane oma veebileht korralikult tööle

Täida lühike küsimustik ja me teeme sulle SEO pakkumise, millest on raske keelduda.

SEO ABI